![](https://cdn.myportfolio.com/ffab2e38-f8d4-470d-a892-916ce7bb1440/5e19c2c7-539e-4820-b4a0-6c4b54bce3db_rw_1920.jpg?h=58179696fb883913645d8c7219fa8f0a)
Γειά σας είμαι ο Γιάννης
Φωτογράφος γάμου επί σειρά ετών … ή μάλλον όχι.
Είμαι συλλέκτης μοναδικών στιγμών , δημιουργός εικόνων και αυτός που θα είναι δίπλα σας στην πιο ιδιαίτερη μέρα της ζωής σας. Εκείνη την ημέρα , είναι τιμή μου να «μπω» στην οικογένεια σας , να είμαι μέρος των αμέτρητων στιγμών που θα διαδραματίζονται μπροστά στο φακό μου και να δημιουργήσω αναμνήσεις οι οποίες διαρκούν στο χρόνο.